Наши партнеры

В по-настоящему трудной работе по реабилитации наркозависимых и алкозависымых, сложно обойтись без помощи надежных друзей - партнеров в борьбе за здоровье и жизни наших подопечных.

Среди наших партнеров:

- Всеукраїнський благодійний фонд “Коаліція ВІЛ-сервісних організацій”

- Благотворительный Фонд «Надежда и Спасение»

- Міжнародний фонд "Відродження"

- Мережа Фундацій Відкритого Суспільства

- «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

- Министерство образования и науки, молодежи и спорта Автономной Республики Крым

- Благотворительный фонд "Центр Здоровой Молодёжи"

- «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
                 

        

        

          
Всеукраїнський благодійний фонд “Коаліція ВІЛ-сервісних організацій” - це недержавна всеукраїнська організація, що об'єднує 81 організацію з 25 регіонів України, які працюють у сфері зниження шкоди, первинної та вторинної профілактики ВІЛ, догляду та підтримки людей, що живуть з ВІЛ.

Місія Коаліції – зміцнення і розширення участі ВІЛ-сервісних організацій, їхніх об'єднань та мереж, які надають послуги в сфері репродуктивного здоров'я, профілактики ВІЛ-інфекції та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, подолання епідемії ВІЛ/СНІД, туберкульозу й інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Діяльність Коаліції спрямована на координацію зусиль, розвиток потенціалу, представництво інтересів ВІЛ-сервісних організацій в Україні, а також впровадження нових технологій з використанням кращих практик, співпрацю з міжнародними організаціями, державними структурами.

Коаліція представляє неурядові організації України в Національній Координаційній Раді з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу і відкрито заявляє про свій намір сприяти прозорості і відкритості, беручи активну участь в процесі формування і реалізації політики України в сфері ВІЛ/СНІД. Коаліцію ВІЛ-сервісних організацій створено у березні 2004 року у відповідь на необхідність посилення ролі громадянського суспільства у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД.
 

Благотворительный Фонд «Надежда и Спасение» создан в 1998 году по инициативе сотрудников Крымского республиканского центра профилактики и борьбы со СПИДом.

Основные цели организации:

- содействие оздоровлению общества;

- осуществление профилактических мероприятий по предотвращению распространения ВИЧ в Симферополе;

- предоставление доступа к медицинским, социальным и другим услугам больным СПИД и ВИЧ-инфицированным.

В настоящее время фонд стал ведущей негосударственной организацией в сфере преодоления эпидемии ВИЧ/СПИД в АР Крым.

БФ «Надежда и спасение» успешно реализует проекты при поддержке МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» за средства Глобального фонда для борьбы со СПИД, туберкулезом и малярией.


Міжнародний фонд "Відродження" засновано у квітні 1990 року. Він входить до заснованої Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 30 країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.

Місія Міжнародного фонду "Відродження" – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Міжнародний фонд "Відродження" розподіляє гранти між організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Самостійно чи в партнерстві з іншими організаціями фонд ініціює та втілює проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України. Серед іншого він організовує та підтримує громадські обговорення на політичні, соціальні чи міжнародні теми, організовує публікацію інформаційних матеріалів, опитування та громадські кампанії, конференції, семінари та круглі столи, запроваджує програми мікрогрантів для підтримки громадських ініціатив, що слугують інтересам суспільства.

Фінансову підтримку фонд отримує від Мережі Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян.

У межах своїх пріоритетів Міжнародний фонд "Відродження" здійснює як грантові проекти (на основі поданої заявки їх реалізує організація-граноотримувач), так і операційні (тобто проекти, які здійснює сам фонд). Для досягнення своїх цілей Міжнародний фонд "Відродження" співпрацює з багатьма організаціями - як в Україні, так і за кордоном.

Міжнародний фонд "Відродження" не залежить від держави та політичних партій; реагує на нагальні суспільні потреби й ініціює проекти й ідеї в тих галузях, які ще слабо представлено в суспільному житті країни; дотримується прозорості та відкритості процедур у процесі своєї грантової діяльності.

За час своєї діяльності Міжнародний фонд "Відродження" надав численним неурядовим організаціям України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам і видавництвам грантів на суму понад 100 мільйонів доларів США.


1999 рік - вперше на конференції НУО зустрілись декілька ВІЛ-позитивних людей, які створили ініціативну групу. Сім ВІЛ-позитивних активістів, які працювали у ВІЛ-сервісних організаціях Одеси, Полтави та Києва об'єдналися для того, щоб захищати свої законні права, лобіювати доступ до лікування, покращувати якість життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД в Україні.

Ми, люди, що живуть з ВІЛ, об’єднуємо однодумців з активною життєвою позицією, задля створення для кожної людини, якої торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД, можливості реалізувати:

· Право на життя

· Право на підтримку

· Право на самореалізацію


Відтепер «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) – незалежна організація у складі Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД, глобального партнерства понад 30 організацій.

Згідно із стратегічним баченням Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД як глобального партнерства, Альянс сприяє перетворенню офісів-представництв на незалежні національні неурядові організації, що підтримують діяльність спільнот з подолання епідемії ВІЛ. Отримавши  організаційну та управлінську незалежність, такі організації поділяють ключові цінності та залишаються членами глобального партнерства Міжнародного Альянсу. Першими набули незалежності офіси Альянсу в Республіці Кот-д’Івуар (Берег Слонової Кістки) -  у 2006 році, Індії, (штат Андра Прадеш) – у 2007, та на Карибських островах – у 2008. Альянс-Україна набув організаційної незалежності з початком 2009 року.

Альянс розпочав свою роботу в Україні наприкінці 2000 року - у формі  проекту міжнародної технічної допомоги у  рамках Трансатлантичної ініціативи з профілактики ВІЛ-інфекції за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку  та Європейського Союзу (2000-2004). Окремою організацією український Альянс став у березні 2003 року, коли Міністерство юстиції України зареєструвало міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», засновником якого став Секретаріат Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД у Великобританії (м. Брайтон).

НАШИ ПАРТНЕРЫ